Сеялка ручная двухрядная для посева мелкосемянных культур СМК-2 - Компания *РОСТА* - РАЗРАБОТЧИК И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ СЕЛЬСКОХОЗЯЙСТВЕННОЙ ТЕХНИКИ И СИСТЕМ ПОЛИВА
РАЗРАБОТЧИК И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ                        
СЕЛЬСКОХОЗЯЙСТВЕННОЙ ТЕХНИКИ И СИСТЕМ ПОЛИВА
  • Russian
  • Ukrainian
 +38 (0619) 43-60-28, 43-11-77              
Средства механизации Оборудование для мотоблоков Техника для тракторов Фильтры и фильтростанции Продукция AZUD
Песчано-гравийные фильтры

Сівалка ручна дворядна для посіву дрібнонасінних культур СМК-2

СМК-2

Сівалку СМК-2 призначено для одночасного посіву 2-х рядів дрібнонасінних овочевих культур у теплицях, парниках та у відкритому ґрунті.

Технічні дані

Сівалка є збірною модульною конструкцією.
Кількість одночасно висаджуваних рядів - 2.
Діапазон регулювання ширини міжряддя - 60-240 мм.
Висота - 240 мм, довжина - 260 мм, ширина - 360 мм.

Будова

Сівалка складається з 2-х висіваючих апаратів з бункерами сівалки СМК-1, посаджених на загальний вал. Висіваючі втулки сівалок СМК-2 та СМК-1 мають аналогічну конструкцію й призначення, але не є взаємозамінними через різний крок поглиблень для насіння. Кожен висіваючий апарат укомплектовано однією висіваючою втулкою для висіву насіння редису, моркви, петрушки, та зафіксовано на поперечній тязі сівалки з можливістю регулювання ширини міжряддя. Додатково можна придбати висіваючу втулку під інші культури або втулки під висів каліброваного насіння гібридів. Щоб забезпечити надійність роботи сівалки та точність висіву, сівалку обладнано щітковим обмежувачем та скидачем насіння.

Принцип дії

Сівалка має принцип дії, що є аналогічним сівалці СМК-1. Для встановлення рівномірності висіву, необхідне ретельне регулювання кожного висіваючого апарату.

 
 
 
 
72319, Україна, м. Мелітополь, пр-т. Б. Хмельницького, 27
тел. +3 (0619) 43-60-28, 43-11-77
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.
Компанія "Роста" - виробник техніки для овочівництва та систем краплинного зрошення © 2000-2010

Rambler's Top100