Статьи - Компания *РОСТА* - РАЗРАБОТЧИК И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ СЕЛЬСКОХОЗЯЙСТВЕННОЙ ТЕХНИКИ И СИСТЕМ ПОЛИВА
РАЗРАБОТЧИК И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ                        
СЕЛЬСКОХОЗЯЙСТВЕННОЙ ТЕХНИКИ И СИСТЕМ ПОЛИВА
  • Russian
  • Ukrainian
 +38 (0619) 43-60-28, 43-11-77              
Средства механизации Оборудование для мотоблоков Техника для тракторов Фильтры и фильтростанции Продукция AZUD
Песчано-гравийные фильтры
FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE
Детальніше...
 
FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE
Детальніше...
 
FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE
Детальніше...
 

Нове про краплинне зрошування

Десять років - таким є вік досвіду українського овочівника у користуванніі системами краплинного зрошування. Десять років досвіду знайшли свою реалізацію у якісно новому підході до технологій вирощування овочів, склався новий погляд на ці технології, хоча номенклатура вживаної техніки особливих змін не зазнала. Як розвиватися далі? Куди йти або, хоча б, куди дивитися? Відповісти на це питання можна навіть поверхнево поглянувши на технології краплинного зрошування, вживані на Заході. Не все, що застосовується у них, корисно для нас, але вибрати з широкої різноманітності європейської техніки й технологій, безсумнівно, є що.

Детальніше...
 
Системи краплинного зрошення та краплинного поливу — Компания «РОСТА»

Компанія «РОСТА» - український виробник устаткування для краплинного зрошування та засобів механізації овочівництва, виготовляє та продає сівалки, ручні культиватори, розсадосадильні машини, овочезбірні транспортери, фільтраційне устаткування для систем краплинного зрошування та багато що інше. Наша компанія виконує проектування і комплектацію систем краплинного зрошення, їх монтаж і обслуговування. Устаткування для краплинного поливу нашого виробництва займає лідуючі позиції на ринках України та Росії, а також експортується до країн Євроспілки й Америки. Завдяки високому рівню автоматизації систем очищення води, систем керування поливом та фертігацієй, цілком унеможливлюються відмови у роботі. Тому наші системи краплинного зрошення працюють довго та безвідмовно протягом усього періоду експлуатації. Фахівці нашої компанії допоможуть правильно підібрати сорти та гібриди овочей, розрахувати норми внесення добрив через систему краплинного поливу. Наукова база компанії дозволяє прослідковувати новинки провідних компаній світу, що завжди дозволить Вам зробити правильний вибір.

Компанія «РОСТА» є ексклюзивним представником компанії AZUD - виробника устаткування для краплинного зрошення та систем фільтрації води. Висока якість устаткування та широкий асортимент продукції дозволяють повністю вирішити усі проблеми, пов'язані з мікрозрошуванням в овочівництві, садівництві і виноградарстві. Робота з нами від посіву до збирання - успіх Вашого «РОСТА».

З повагою,
Ген. директор ПП НПК "РОСТА" академік, д. т. н. професор

Тарасенко В. В.

Детальніше...
 
 
 
 
72319, Україна, м. Мелітополь, пр-т. Б. Хмельницького, 27
тел. +3 (0619) 43-60-28, 43-11-77
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.
Компанія "Роста" - виробник техніки для овочівництва та систем краплинного зрошення © 2000-2010

Rambler's Top100